4 stycznia 2020

Projekt Unijny

Pragniemy poinformować, iż Gmina Tarnowo Podgórne uzyskała dofinansowanie projektu pt.:

„Wsparcie dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym”

Projekt wdrażany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego, Działanie 8.1.2 Kształcenie ogólne – projekty konkursowe, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest od 1 lutego 2018 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Głównym celem projektu jest:

- ograniczenie i zapobieganie przedwczesnemu kończeniu nauki szkolnej oraz zapewnianie równego dostępu do dobrej jakości wczesnej edukacji poprzez podniesienie wiedzy i kompetencji 150 U(77 K/73 M), w tym 132(66K/66M) o specjalistycznych potrzebach, doradztwo edukacyjno- zawodowe dla 90 U(55K,55M)

- podniesienie kompetencji/ kwalifikacji 22 nauczycieli (18 K/4 M)

- doposażenie pracowni przyrodniczej i matematycznej

Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich  w Tarnowie Podgórnym

Wartość projektu: 249 300,00 zł