28 listopada 2017

Przed siebie i w głąb siebie - podsumowanie

Projekt edukacyjno - artystyczny „Przed siebie i w głąb siebie, czyli podróże”

Projekt adresowany był do uczniów LO w Tarnowie Podgórnym oraz gimnazjów w: Tarnowie Podgórnym, Baranowie, Grzebienisku, Kaźmierzu, Dusznikach, Pniewach.

Celem projektu było zapoznanie uczniów z tekstami kultury, w których występuje motyw podróży, uświadomienie młodzieży wartości płynących z chęci poznawania świata, innych kultur, a także świadomego dążenia do poznawania siebie, kształtowania swego charakteru oraz umiejętności radzenia sobie z problemami i samodzielnego prowadzenia ( przygotowanych z opiekunem) zajęć. Udział w projekcie był jednocześnie okazją do doskonalenia umiejętności analizy i interpretacji tekstów kultury, wyrażania własnych poglądów i rozwijania zainteresowań artystycznych.

Uzyskany wynik: uczniowie brali udział w różnych działaniach: redagowali własne teksty, przygotowywali etiudy teatralne, brali udział w poetyckim happeningu.

Koordynator: Grażyna Smolibocka

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.