16 listopada 2022

Spotkanie z podróżnikiem w Bibliotece Publicznej Gminy Tarnowo Podgórne

W środę 16.11.2022 r. uczniowie klasy I C oraz 2 uczennice klasy 4 C realizujące program z rozszerzoną geografią wraz z nauczycielkami - paniami M.Kalemba oraz B. Szymkowiak udali się do Biblioteki Publicznej Gminy Tarnowo Podgórne, by tam uczestniczyć w spotkaniu z podróżnikiem, fotografem, geografem i przewodnikiem wycieczek Panem Piotrem Kowalczykiem.
Temat spotkania, w którym udział wzięła młodzież naszego liceum brzmiał "Świat obok nas". Pan Piotr opowiadał o swoich wojażach, ale i o tym jak podróżować tanio i bezpiecznie. Uczniowie z zapartym tchem słuchali opowieści o ciekawych przygodach i pasji podróżnika, zadawali chętnie pytania, a na koniec zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.
Dziękujemy pani Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Tarnowo Podgórne za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę.
Kolaż zdjęć ze spotkania
Spotkanie z ...
Pani Dyrektor Biblioteki wraz z podróżnikiem
Opowieści podróżnika podczas spotkania