27 maja 2021

Stacjonarne Drzwi Otwarte

Otwarta szkoła- otwarta dla Was

Drzwi Otwarte, które odbyły się dnia 27 maja w naszym liceum, możemy śmiało uznać za wielki sukces – odwiedziło   nas przeszło 100 osób! Każdy gość wpisywał się do  księgi przy wejściu, stąd wiemy to dokładnie.

Było nam, uczniom i członkom grona pedagogicznego, niezmiernie miło oprowadzać gości po naszej placówce. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby młodsi koledzy, odwiedzający szkołę, poczuli ciepłą i kameralną atmosferę tego miejsca. Zaprosiliśmy ich do pracowni, w których na co dzień odbywają się zajęcia, przygotowano w nich  małe prezentacje m. in. przyrodnicze doświadczenia i matematyczne zagadki. Opowiadaliśmy o tym, jak wygląda nauka na poszczególnych profilach, przedstawialiśmy dodatkowe aktywności i projekty, które organizujemy. Wspomnieliśmy, oczywiście, o kołach zainteresowań, wycieczkach, wolontariacie, drużynach sportowych oraz licznych konkursach.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy wielką nadzieję, że spotkamy się  z Wami ponownie, tym razem
na o wiele dłużej.

Patrycja Dąbrowska