5 grudnia 2025
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Weroniki Stolarek
Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy III B Weronika Stolarek otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2025/2026.
Stypendia te przyznawane są uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w danej szkole.
Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dr. Igora Bykowskiego.Gratulujemy i życzymy Weronice dalszych sukcesów w nauce!
Mirosława Przyłudzka-Moryl
dyrektor liceum





