5 grudnia 2025

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Weroniki Stolarek

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy III B Weronika Stolarek otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2025/2026. 

Stypendia te przyznawane są uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w danej szkole.

Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dr. Igora Bykowskiego.

Gratulujemy i życzymy Weronice dalszych sukcesów w nauce!

Mirosława Przyłudzka-Moryl
dyrektor liceum

 


Weronika Stolarek
Weronika Stolarek (3)
Weronika Stolarek (1)
Weronika Stolarek (2)
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.