15 czerwca 2018

"Szkoła Tutorów" - certyfikat dla Liceum

15 czerwca Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wilkopolskich w Tarnowie Podgórnym uzyskało certyfikat "Szkoły Tutorów", który podczas V Ogólnopolskiego Kongresu Tutoringu uroczyście przekazano na ręce pani dyrektor Mirosławy Przyłudzkiej - Moryl. To ważne wydarzernie podsumowuje całoroczną pracę nauczycieli liceum, którzy spotykając się na kolejnych weekendowych zjazdach podnosili swoje kwalifikacje. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwoli na rozpoczęcie nowego roku szkolnego z ciekawą ofertą  adresową  do uczniów tej szkoły.
42115743315_85f10d1212_k
certyfikat odbiór 1