4 marca 2019

Szkolna Liga Językowa

SZKOLNA LIGA JĘZYKOWA

Drodzy Uczniowie!

Już ruszyła SZKOLNA LIGA JĘZYKOWA.

Co to takiego?

SZKOLNA LIGA JĘZYKOWA to konkurs języka angielskiego i niemieckiego polegający na rozwiązywaniu zadań z różnych dziedzin w/w języków. Co około dwa tygodnie będą się pojawiać nowe zadania. Możecie je znaleźć na tablicy ogłoszeń na korytarzu szkolnym. Informację o kolejnej rundzie podamy w Librusie.

Konkurs składa się z dwóch etapów polegających na:

I etap - rozwiązywanie zadań językowych (od 18.02.2019 do połowy kwietnia - czyli 5 rund)

II etap - test polegający na rozwiązywaniu zadań podobnych do tych, które rozwiązywane były w I etapie.

Rozwiązane zadania (same odpowiedzi) dostarczamy w ciągu 10 dni od publikacji do nauczycieli języków obcych.

WAŻNE!!!

Odpowiedzi należy dostarczyć w formie wydruku komputerowego. Karta odpowiedzi musi zawierać imię, nazwisko, klasę oraz pseudonim/nick zawodnika, pod którym publikowane na tablicy ogłoszeń będą wyniki każdej rundy.

Do I etapu konkursu można przystąpić w każdej chwili.
Do II etapu konkursu dopuszczone zostanie 10 osób z najlepszymi wynikami z etapu I.

Całkowita punktacja to suma punktów za I i II etap:

- od 10pkt. za 10 miejsce, 20pkt. za 9 miejsce, itd. do 100pkt. za 1 miejsce za etap II

Najlepszy uczeń otrzymuje tytuł MISTRZA SZKOLNEJ LIGI JĘZYKOWEJ oraz nagrodę główną.

Uczniowie zajmujący miejsca 2 i 3 również otrzymują nagrody.

Startujemy!!!

Nauczyciele języków obcych