22 września 2019

Szkolny Klub Sportowy - terminarz

SZKOLNY KLUB SPORTOWY  LO

zaprasza wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły,
którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i podnosić poziom swojej sprawności fizycznej
do udziału w treningach sportowych.

14:00  – 14:45  KOSZYKÓWKA DZ / mgr Beata Durnowska

14:50  – 15:35 GRY ZESPOŁOWE CH / mgr Paweł Kapłon

14:50 – 15:35  SIATKÓWKA DZ / mgr Beata Durnowska

14:50 – 15:35  GRY ZESPOŁOWE CH / mgr Paweł Kapłon

16:00 – 16:45  BASEN DZ i CH Termy Tarnowskie / mgr Krzysztof Karaś

Pamiętajcie, że trening buduje wewnętrzne wartości. Wzmacnia. Uczy szacunku i wiary we własne możliwości. Dzięki niemu uczysz się wytrwałości w dążeniu do celu czy skutecznego stawiania czoła porażkom. Pozytywne zmęczenie fizyczne odpręża i resetuje Twój umysł.

DO DZIEŁA …                                                                       Zapraszamy i pozdrawiamy

Kadra Nauczycieli W-F

SKS