12 września 2020

Szkolny Klub Wolontariatu działa w roku szkolnym 2020/2021

,,Wolontariat jest przygodą, wyzwaniem, szansą na bycie z innymi, na uczenie się od innych, jest czymś co się po prostu lubi i kocha. Jest pasją, a nie wyrzeczeniem!"
Jakub Wygnański
Socjolog

W czasie gdy COVID-19 wciąż jest aktywny a zalecenia MEN i Sanepidu przestrzegane, uczniowie naszej szkoły w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu na prośbę Klubu GKS Tarnovia stanęli chętni do pomocy przy organizacji zawodów biegowych i festynu.
Dnia 12.09.2020 roku o godzinie 9:00 uczniowie klas II C/p, B/g i C/g stanęli zwarci do pomocy przy organizacji imprezy. Pomagali jak umieli swoją obecnością, zaradnością i ogromnym zaangażowaniem. Ole, Kingi, Alyssie, Julki, Martyny, Agaty a nawet Jasie jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy!

tarnowi run page