7 lipca 2021

Termin poprawkowy - konieczne złożenie wniosku!!!

TERMIN POPRAWKOWY - konieczne złożenie wniosku!!!

1. Do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego  w części pisemnej, pod warunkiem że przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych.

2. Absolwent w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników egzaminu maturalnego (nie później niż do 12 lipca 2021 r.) składa przewodniczącemu zespołu egzaminacyjnego (w sekretariacie szkoły) pisemne oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym. (załącznik 7_2314 do pobrania poniżej)

Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym odbędzie się 24 sierpnia 2021 r.

O godzinie i miejscu powiadomimy odrębnie. Obserwuj stronę internetową naszej szkoły, lub dzwoń: 61 814 72 53

Egzamin w terminie poprawkowym jest nieodpłatny (nie jest liczony jako kolejne przystąpienie do egzaminu z danego przedmiotu).

Pliki do pobrania:

• Zał. 7_2314
    Oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym
ważne