2 listopada 2022

Uczennica klasy 4 c zakwalifikowana do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy O Żywności.

W pierwszym etapie Olimpiady Wiedzy o Żywności uczestniczyło 37 uczniów z klas o profilu medyczno- przyrodniczym.
Trzecie miejsce zajęłą Agata Włodarczak, drugie  Weronika Gawelska a pierwsze Nela Żaczek, która uzyskała 80% poprawnych odpowiedzi, dzięki czemu zakwalifikowała sie do etapu okręgowego olimpiady.
Wszyskim uczestnikom dziękuję za udział i gratuluję wyników. Neli życzymy powodzenia w kolejnym etapie olimpiady.

A. Śmidoda
Wręczenie dyplomów w szkolnym etapie olimpiady Wiedzy O Żywieniu