wkład 1
21 stycznia 2018

Uczniowie 2a na WNPiD UAM

Uczniowie klasy 2a w piątek 19 stycznia uczestniczyli w wykładzie otwartym dr. Krzysztofa Dudy pt. "Najciekawsze aspekty wyborów we współczesnym świecie" oraz Wykładach realizowanych w ramach  cyklu wykładowego pt. „Dialog dwóch kultur: Science& Art”; nauki przyrodnicze w uzupełniającym się wzajemnie dialogu z naukami społeczno-humanistycznym. Cykl wykładowy kończy się  organizowaną jak co roku w czerwcu Młodzieżową Konferencją Ekofilozoficzną.
Pan Doktor Paweł Stachowiak omóił trudne zagadnienia narodowościowe w referacie pt.: „Polacy i Ukraińcy w XX w. Problemy trudnego sąsiedztwa” natomiast Pani Dr hab. Grażyna Liczbańska Wydział Biologii UAM; „Podróż do cywilizacji slumsów. Biologiczne i społeczne skutki światowych migracji”.
wyklad 2