21 maja 2019

Udział klasy IB i IIB w wykładach "Po indeks z Pitagorasem"

21 maja 2019 klasy matematyczne IB i IIB pod opieką pani Anny Gorońskiej już po raz kolejny udział wzięły w wydarzeniu z cyklu "Po indeks z Pitagorasem", które odbyło się na Uniwerystecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wykład pt. "Jak nauczyć komputer rozumieć określenia nieprecyzyjne" wygłosił dr hab. Krzysztof Dyczkowski. W czasie prelekcji uczniowie dowiedzieli się, jak można wykrzystać zbiory rozmyte do reprezentowania i przetwarzania wiedzy człowieka. Zaprezentowane zostały intuicje metod oraz działające przykłady rozwiązania rzeczywistych problemów.
uczniowie IB i IIB
wykład