3 czerwca 2019

Warsztaty "Soft Skills" - informacje o projekcie

Kompetencje miękkie to umiejętność odnalezienia się w sytuacji społecznej. Dzięki nim potrafimy współdziałać z innymi ludźmi, przedstawiać swoje stanowisko, tworzyć swój wizerunek w przestrzeni społecznej. Soft skills należą do kompetencji przyszłości. W ogłoszeniach o pracę są oczekiwane przez większość pracodawców. Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, kompetencje interpersonalne, myślenie kognitywne decydują o zatrudnieniu kandydata, a później o jego dalszej karierze. Posiadając rozwinięte umiejętności miękkie skuteczniej rozwiązujesz problemy zawodowe i lepiej radzisz sobie w życiu prywatnym. Każdy z nas posiada soft skills. Można i należy je ćwiczyć - chociaż niewielu z nas ma tego świadomość.
Letnia Szkoła Soft Skills UAM w Poznaniu oferuje Tobie możliwość warsztatowego przećwiczenia wybranych aspektów kompetencji miękkich. Pod okiem doświadczonych wykładowców-praktyków będziesz trenował takie kompetencje, jak m.in. team building, kreatywność, sztukę autoprezentacji, asertywność i pracę w zespole.

Patronat merytoryczny nad tą częścią projektu sprawują specjaliści i kierownicy prowadzonych na UAM w Poznaniu Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Podyplomowych Studiów
lines-3659995_960_720
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.