16 kwietnia 2020

Wolontariat w naszym Liceum

"Jeżeli kochasz
czas zawsze odnajdziesz
nie mając nawet ani jednej chwili".
Ks.Jan Twardowski

Wolontariuszem może zostać każdy, nie musi mieć jakichś szczególnych zdolności i predyspozycji, potrzebne są tylko chęci.
Wolontariusz nie pobiera wynagrodzenia za to, co robi, dobrowolnie angażuje się na rzecz organizacji i osób, poświęcając im swój wolny czas i umiejętności.
Dziekujemy naszym wspaniałym uczniom za otwarte serca i dłonie, za nieobojętność, za czułość nad losem ludzi samotnych i opuszczonych zwierząt.
Z dumą przedstawiamy naszych uczniów klas trzecich tak mocno zaangażowanych w czynienie dobra w pomoc drugiemu człowiekowi.
Byliście tam gdzie was potrzebowano, za to społeczność szkolna składa wam serdeczne podziękowania.
Naszą wdzięczność kierujemy do :
Joasi Bartmińskiej
Oli Chizari