DSC07178
8 marca 2018

Wybieraliśmy nowy Samorząd Uczniowski

Dnia 2 marca  2018 roku odbyła się debata z kandydatami do nowego Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.

Każdy z kandydatów zaprezentował swój program i pomysły na nowe działania w szkole.

Wszyscy bardzo poważnie potraktowali spotkanie z kolegami i koleżankami i w rzeczowy sposób odpowiadali na zadawane pytania. Spotkanie pokazało, że zarówno obecny samorząd jak i   kandydujący uczniowie bardzo poważnie  je potraktowali.

Po debacie uczniowie i pracownicy szkoły oddawali głosy. Komisja w składzie obecnego samorządu sprawowała nadzór nad głosowaniem. Głosowanie odbyło się bardzo sprawnie.

O godzinie 14.05 zakończyło się głosowanie i komisja w składzie: Kinga Skowrońska, Olga Liszkowska , Adam Jacuński oraz przewodniczący klas pierwszych, drugich i trzecich przeliczyli głosy. Wszystkie oddane głosy były ważne. Komisja sporządziła protokół z  wyborów, który zostanie przedstawiony na gazetce samorządu.

Przekazania funkcji odbyło się  w szkole oraz na konferencji dotyczącej samorządności organizowanej w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne w dniu 6 marca 2018 roku, organizowanej przez naszą szkołę.

Opiekun  SU

DSC07197