11 kwietnia 2022

Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego

Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego inspirowanego przemową  noblowską

Abdulrazaka Gurnaha.

10  lutego zakończył się Szkolny Konkurs Literacki inspirowany przemową  noblowską ubiegłorocznego laureata, Abdulrazaka Gurnaha.

Oto wyniki konkursu:

1.           Joanna Plebańska  z klasy 3Ap  za opowiadanie pt.  Żółty pokój”

2.           Emilia Szlandrowicz  z klasy 3Ag  za wiersz  pt. „Liść jesienny”

3.            Marta Pawlicka  z  klasy 3Ap za wiersz pt. „Maska ”

Ponadto jury konkursu postanowiło przyznać wyróżnienie:

Arkadiuszowi Stolarskiemu j z klasy 3Bg za wiersz pt. „Ambicja”

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych odkryć w świecie literatury!

Szkolna komisja konkursowa:

Marzena Kasendra- Filipiak