11 stycznia 2020

Zajęcia w ramach projektu unijnego

W szkole w ramach projektu "Wsparcie dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym" realizowane są następujące zajęcia pozalekcyjne.
1) Fakultety matematyczne dla klas trzecich w ramach koła zainteresowań z matematyki oraz informatyki.
2) Zajęcia dodatkowe dla klas drugich z matematyki w ramach koła zainteresowań z matematyki
3) Wycieczki tematyczne z zakresu nauk ścisłych w ramach koła zainteresowań z matematyki
4) Fakultety przyrodnicze (biologia, geografia, chemia, fizyka) dla klas trzecich w ramach koła zainteresowań przyrodniczych
5) Zajęcia laboratoryjne z przyrody
6) Zajęcia poszerzające wiedzę z biologii w ramach koła przyrodniczego
7) Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki, przyrody oraz języka niemieckiego
8) Warsztaty z umiejętności uczenia się
9) Doradztwo edukacyjno-zawodowe.
10) Zajęcia logopedyczne.
Wszystkie zajęcia odbywają się poza obowiązkowym planem zajęć.

logo unia