22 listopada 2017

zaproszenie

Młodzieżowy Turniej Debat Oksfordzkich 2018

W Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich  w Tarnowie Podgórnym  w czerwcu 2018 roku rozegrany zostanie Młodzieżowy Turniej Debat Oksfordzkich dla uczniów szkół gimnazjalnych i szóstych klas szkół podstawowych powiatu poznańskiego.

Eliminacje w wylosowanych grupach oraz finał odbędzie się w budynku Liceum, według regulaminu obowiązującego dla debat oksfordzkich.

MTDO 2018 rozegrany zostanie w dwóch kategoriach: drużyny z gimnazjów i drużyny ze szkół podstawowych. Liczba szkół w poszczególnych kategoriach może ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszonych szkół. Ostateczny podział dokonany będzie po zakończeniu rekrutacji.

Każda szkoła może wystawić jedną drużynę. Dopuszczone jest zgłoszenie drużyny rezerwowej, która będzie mogła wziąć udział w przypadku rezygnacji którejś z zakwalifikowanej w pierwszej weryfikacji grup.

Aby wziąć udział w MTDO 2018 należy wypełnić formularz rejestracyjny, który zamieszczony jest na stronie  Liceum Ogólnokształcącego. www.liceumtp.edu.pl

Tezy do fazy eliminacyjnej i finałowej opublikowane będą na stronie liceum

Regulamin uczestnictwa i zasady Debaty na stronie, www.liceumtp.edu.pl w zakładce „debaty oksfordzkie”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Młodzieżowym Turnieju Debat Oksfordzkich 2018 uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych z powiatu poznańskiego.

Osoba upoważniona do kontaktu: Magdalena Gawrońska-Garstka

Organizatorzy: Szkolny Klub Debat Oksfordzkich