wybory
5 lutego 2018

Zbliżają się wybory nowego Samorządu Uczniowskiego

Ponieważ w marcu obecni przedstawiciele społeczności uczniowskiej w składzie: przewodnicząca Kinga Skowrońska z klasy III c, zastępca Adam Jacuński z klasy III b oraz sekretarz Olga Liszkowska z klasy III b kończy kadencję, w naszej szkole rozpoczyna się nowa kampania wyborcza.
Kandydaci przygotowali swoje programy, które zostały zaprezentowane na tablicy w holu szkoły i z  którymi może zapoznać się każdy głosujący uczeń.
Kolejnym etapem przed wyborami będzie debata, która zgodnie z zasadami odbędzie się kilka dni wcześniej. Podczas dyskusji kandydaci przedstawią i omówią założenia zaprezentowanych  programów oraz sposoby realizacji planów. Uczniowie będą mieli możliwość zadawać pytania kandydatom, co ułatwi im podęcie decyzji na kogo oddać swój głos.

Alina Śmidoda